PREMIUM HOTEL BEACH

PREMIUM HOTEL BEACH 3* Durres, Albania 🔖Cazare Durres 2024

🌸 Oferte Cazare PREMIUM HOTEL BEACH Durres 🛎️ Cazare Durres Preturi 2024
Durres, Albania
Golem Long Beach ,; Golem; Albania
de la
EUR30140EUR
2 adulti
La hotel
Te poți opri la bar. Te poți opri la restaurant. Cafeneaua de la hotel este un loc drăguț pentru o gustare. Wi-Fi gratuit disponibil în zonă. Cere mai multe informații la check-in.
Dacă ești în călătorie cu mașina, este disponibilă o parcare gratuită. Următoarele servicii sunt, de asemenea, disponibile pentru oaspeți: un salon de masaj, o saună și un centru spa. Iubitorii de sport vor putea să se bucure de un centru fitness, o sală de sport și o zonă dotată cu masă de tenis. Vei găsi următoarele servicii pentru divertisment la fața locului: un karaoke, o bibliotecă și un spațiu pentru grătar.
Turiștii care nu concep viața fără înot vor aprecia că au la dispoziție o piscină acoperită și o piscină în aer liber. Copiii vor fi fericiți, este disponibilă o cameră de joacă pentru ei. Vrei să mergi într-o excursie? Cere informații la ghișeul de asistență pentru excursii de la hotel. Personalul de la hotel îți va comanda un serviciu de transfer.
Accesibil pentru oaspeții cu dizabilități: cu ajutorul ascensorului pot urca la etajele superioare. Sunt disponibile și alte servicii pentru oaspeții de lahotel. De exemplu, o spălătorie, curățătorie, călcătorie, presă, închirieri de mașini, o cutie de valori și un asistent concierge.
Dotări în cameră
În cameră ai la dispoziție a TV, un mini-bar, un halat de baie și papuci de casă. Te rugăm să reții că este posibil ca serviciile enumerate să nu fie disponibile în toate camerele.
Mese
Găsești informații despre tipul de masă inclus în tarif în detaliile referitoare la preț.
Mesele pot avea restricții în timpul Ramadanului
Condiții speciale de sejur
Couples checking into the same room must present a valid marriage certificate upon check-in. Otherwise, the property may reject the booking or request that a second room be booked.
Transfer
Poți beneficia de transfer de la/spre aeroport. Tarif: 30.00 EUR doar dus.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 12:00:00



vezi mai multe

Informatiile si fotografiile din pagina cu descrierea unitatii de cazare au caracter strict informativ si sunt preluate de la partenerii nostrii sau de pe site-urile de prezentare ale acestora. Pozele de pe site sunt generice si nu pot fi considerate contractuale, ele reprezinta efortul nostru permanent de a oferi informatii despre aceste locatii. Incercam zilnic sa actualizam aceste informatii, dar nu garantam ca sunt complete, actualizate sau nu contin erori. Va recomandam sa consultati site-urile oficiale ale unitatilor de cazare sau sa cereti informatii actualizate agentiei noastre.

Cautarea dvs. poate afisa mai jos preturi si conditii de vanzare de la mai multi parteneri locali si de aceea pentru acelasi tip de camera tarifele pot fi diferite. Tarifele sunt valabile in timp real si in functie de disponibilitate sunt limitate sau supuse modificarilor.

Lun Mar Mie Joi Vin Sam Dum
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
cauta
26
cauta
27
cauta
28
cauta
29
cauta
30
cauta
Solicita oferta